Vitiligo Bağışıklık Sisteminden Geliyorsa Bağışıklık Sistemimi Nasıl Güçlendirebilirim?

Bu hastalık bağışıklık sisteminden gelen sorunlar nedeni ile oluştuğu tahmin edildiğinden özellikle bağışıklık sistemini güçlendirmeye yönelik olarak bazı besinlerin ve vitamin takviyelerinin alınması gerekir.
Çözüm süreci açısından uygulanması gereken birçok disiplinin olması ve uzun bir zaman alması açısından hastaların bu konularda azimli olmaları ve sabır göstermeleri gerekmektedir. Erken teşhis bu yüzden çok daha önem arz etmektedir. Beklenen sonuçların alınabilmesi açısından en yeni teknolojiler ve ürünler bile kısa sürede tedaviyi sonuçlandırmaz. Bağışıklık sisteminden gelen bir sorun olmasından kaynaklı olarak bu sistemimizi güçlendirmeye yönelik besinlerin ve ilaçların alınması gerekmektedir.
Özellikle yaz aylarında vitiligolu olan kişilerin güneş ışınları konusunda hassasiyet göstermeli ve sabah 10.00 ile akşam 16:00 saatlerinde güneşin zararlı etkilerinden korunmak amacı ile dışarıda bulunmamaları gerekmektedir. Bu saatlerde çıkmak zorunda olanlar ise mutlaka yüksek koruyuculu güneş kremlerini her iki saatte bir tazelemeleri gerekir.
Bu hastalık için sizlere doğal bir ürün olan Vitili Kremi önerebiliriz. Özellikle doğal bir ürün konsantresi olduğu için hiç bir yan etki yapmayan bu ürün, her yaş grubundaki tüm vitilgolu hastalarda uygulanabilmektedir. Bu ürün ile birlikte beslenme kontrolünün sağlanması, uyku düzeninin korunması ve stresten uzak durulması sayesinde çok hızlı bir sonuç hastaları beklemektedir.
Vitili krem uygulandığı andan itibaren cilt altına nüfus eder ve hastalıklı bölgedeki pigmentlerin en hızlı şekilde onarımını sağlayarak cildin an be an daha iyi bir renk kalitesine ulaşmasını sağlamaktadır. Bu ürün piyasada bulunan fondöten tarzı kapatıcılardan farklı bir üründür. Ürün tamamen cilt altında işlevini yitirmiş olan pigmentlerin yeniden işlevsellik kazanmasına yardımcı olan doğal formüle edilmiş bir ütündür. Ürün düzenli kullanımı sayesinde hasta ve hasta yakınlarının gözle görebileceği bir renk dengesinin oluşmasını sağlar. Bu şekilde hasta kısa süre sonra eski doğal cilt rengine kavuşmuş olacaktır.

Bilgilendirme
Ürün Sepete Eklendi.Sepete Git